Ana sayfa » Full Program indir » Adobe Illustrator CC Türkçe 2017 Full v21.0.1.239 İndir

Adobe Illustrator CC Türkçe 2017 Full v21.0.1.239 İndir

Adobe Illustrator CC Türkçe Full

Adobe Illustrator CC 2017 Türkçe Full v21.0.1.239 İndir

Arkadaşlar merhabalar, bu konumuzda sizlere adobe tarafından hazırlanmış olan Adobe Illustrator CC programının tanıtımını ve full olarak indirme linklerinin yayınını yapacağız. Adobe Illustrator CC Türkçe Full yazılımı tam sürüm olup crackli ve serial key dosyaları indirdiğiniz dosya içerisinde vardır.

Tüm vakitlerin en kuvvetli ve irtibatlı Illustrator® uygulaması ile tanışın. Yeni dokunmatik yazım aracı, metin üzerinde çok daha fazla kontrol sağlamanıza yardımcı olur. Fontu veya metni dilediğiniz vakit değiştirebileceğinizi bilmenin rahatlığıyla her bir karakteri taşıyın, ölçeklendirin ve döndürün. Illustrator CC ile çalışmalarınızı direk uygulamanın içinden paylaşabilir ve Adobe® Kuler®’den aldığınız renkleri eşitleme işlemi yapabilirsiniz. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir merkezde toplanıyor. Sadece Creative Cloud™’da.

Öne çıkan yeni özelliklere bakın

Yazıyla çalışmalarınızda daha güçlü yollara sahip olun. Ansızın çok dosyayı bir defada tam kontrolle yerleştirin ve bir resimden ürettiğiniz fırçayla muhtevalarınızı oluşturun. Otomatik olarak oluşturulan CSS kodunu hızla kopyalayıp yapıştırabileceğinizi bilmenin rahatlığıyla web’e yönelik tasarımlarınızı kolaylıkla yapın.

Dokunmatik Yazım Aracı

Yazı ile yaratıcılıkta tertemiz bir düzeye adım atın. Artık her bir karakter değişik nesneler gibi hareket ediyor. Fontu dilediğiniz zaman değiştirebileceğinizi veya tertip edebileceğinizi bilmenin rahatlığıyla metin karakterlerini taşıyın, ölçekleyin ve döndürün. Fare, ekran kalemi veya çoklu dokunmatik alet seçeneklerinden dilediğinizi kullanın.

Creative Cloud’un bir parçası

Creative Cloud’un bir parçası olan Illustrator CC ile yaratıcı süreciniz daha meselesiz, daha pratik ve daha irtibatlı bir hal alacak. Uygulamayı tek uygulama aboneliği seçeneğiyle veya diğer tüm Adobe yaratıcı araçlarını içeren Creative Cloud tam azalık seçeneğiyle alabilirsiniz. Denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Dosya Boyutu: 2,31 GB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Adobe Illustrator CC Türkçe Full İndir

Alternatif Link

Adobe Illustrator CC Türkçe Full İndir

Gelen Aramalar:
  • adobe illustrator cc 2017 türkçe full indir
  • adobe illustrator cc 2017 x86 türkçe torrent indir
  • adobe illustrator cc6 fullprogramlarindir
  • adobe illustrator full türkçe katılımsız
  • Adobe İllustrator İndir Full
  • illustrator cc 2017 full indir
  • illustrator katılımsız

admin

MutIuIuğu tatmanın tek çaresi, onu payIaşmaktır.

Yorum

Yorum yazmak için tıklayınız