Ana sayfa » Bunları Biliyor muydunuz? » İdm Sahte Lisans Hatasının Çözümü

İdm Sahte Lisans Hatasının Çözümü

İdm Sahte Lisans Hatasının Çözümüİdm Sahte Lisans Hatasının Çözümü (Hızlı İndir)

İdm Sahte Lisans Hatasının Çözümü

İdm Sahte Lisans Hatasının Çözümü

Arkadaşlar merhaba, bir çok arkadaşımız İdm Sahte Lisans hatası aldığını yazdıkları için bugün İdm Sahte Lisans Hatasının Çözümünü anlatacağız.

Aslında sitemiz üzerinden yayınlamış olduğumuz İnternet Download Manager konumuzdaki güncel sürümleri indirip kurduğunuzda Sahte Lisans Hatasını almamanız gerekiyor.

Sahte Lisans hatasını almanızdaki tek neden eski sürümünüzü bilgisayarınızdan tamamen kaldırmadan yeni sürümü kurduğunuzdan kaynaklanır. Güncel olarak indirmiş olduğunuz IDM sürümünü kurmadan eski sürümü bilgisayarınızdan tamamen kaldırdıktan sonra bilgisayarınızı Ccleaner programı yardımıyla taratma işlemi yaptıktan sonra yeni sürümü kurarsanız Sahte Serial key hatasını almamış olursunuz.

İdm Sahte Lisans Hatasının Çözümü

Arkadaşlar İdm Sahte Lisans hatasından kurtulmak için karma karışık programlar kurmanıza gerek yoktur. Vermiş olduğumuz Patch dosyasını kurmadan idm sürümünü bilgisayarınızdan tamamen kaldırın ve sisteminizi Ccleaner programı ile taratın, indirmiş olduğunuz sahte lisans hatası programını çalıştırın program arka planda çalışmaktadır. İndirdiğiniz dosyaların içerisindeki patch1 ve patch2 dosyalarını internet download manager programının kurulu olduğu alana yapıştırın bu patch1 ve patch2 dosyalarını teker teker Yönetici olarak çalıştırdıktan sonra İdm sahte lisans hatasından kurtulmuş olacaksınız.

Herhangi bir sorunda bu konu altında yorum bırakırsanız kısa sürede dönüş yapabilirim.

Not: Dosya boyutu 10MB olduğuna bakmayın içerisinde resimli anlatımı mevcuttur.

Dosya Boyutu: 10 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

İdm Sahte Lisans Hatasının Çözümü

Yorum

Yorum yapın

  • @vv yok ölmem 10 mb dosyayı turbobit üzerinden 8dk da indirebilirsiniz. Niye bu kadar sorun yaptınız ki 🙂

  • merhabalar, sahte lisans hatası almanızdaki neden, eski versiyonu tamamen bilgisayarınızdan silmeden üzerinde kurulum yapmanızdan kaynaklanır. Eski versiyonu sildikten sonra kurulum yaptıysanız ve bu hatayı yine aldıysanız bilgisayarınızdan tamamen internet download manager programını silin. Sitemiz üzerinden Ccleaner programını indirip sisteminizi taratın. Sorununuz çözülecektir.

    İnternet Download Manager son sürümünü buradan indirebilirsiniz: https://www.programifullindir.net/internet-download-manager-son-surum-turkce-full-indir/

  • admin internet download manager programını kurdum ama bir türlü sahte lisans hatasının çözümünü bulamadım ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusun. Ayrıca güncel versiyonu var mı sizde?