Ana sayfa » Full Program indir » İnternet Uygulamaları » İnternet Download Manager 6.28 Türkçe Full İndir

İnternet Download Manager 6.28 Türkçe Full İndir

İnternet Download Manager 6.28 Türkçe Full İndirİnternet Download Manager 6.28 Türkçe Full İndir (Hızlı İndir)

İdm Full İndir

İnternet Download Manager 6.28 Türkçe Full İndir

Arkadaşlar idman firması sonunda 2017 sürümü olan İnternet Download Manager 6.28 Türkçe Full sürümünü sonunda yayınlandı. Geçtiğimiz aylarda sık sık güncelleme yapılan popüler dosya indirme programı 1 ay içerisinde ilk güncellemesi yapılmıştır. Bu sürümde extra olarak CPU sorununu ve video tanıma sorunu gidermiş olarak görünmektedir.

İnternet Download Manager 6.28 Türkçe Full sürümüne yeni bir kaç özellik eklenmiştir. Dosya indirme işlemlerinde zamanlama özelliği ve yeni video tanıma özelliği eklenmiştir. 6.28 sürümünde Firefox kullanıcılarının 32 desteği olmadığından dolayı bu sürümünde bu sorunu ortadan kaldırmıştır.

İnternet Download Manager 6.28 Sürüm Güncellemesi

1. İndirme motoru yenilenmiştir.
2. e10s Firefox uzantısı eklendi.
3. Firefox için 53, 54, 55 destek eklendi.
4. Video tanıma özelliği yenilendi.
5. Sabit hatalar giderildi.

İnternet Download Manager Programı Nedir

İnternet Download Manager programı diğer adı idm programı kısaca tanımlayacak olursak internet ortamında indirmek istediğiniz video, program, v.s normal internet hızından daha hızlı indirme işlemi yapmanıza olanak sağlamaktadır.

İnternet download manager programını indirip kurduğunuzda program tarayıcınıza otomatik olarak entegre edilip dosyalarınızı hızlı indirmenizi sağlıyor. Bu program en çok internette fazla dosya indiren kişilere çok faydası olacaktır zira bir dosyayı bir saatte indirebiliyorsanız bu program ile aynı dosyayı 40 dakikada indirebilirsiniz. Özet olarak dünyanın en iyi dosya indirme programı diyebilirim.

İnternet Download Manager Kurulumu

Sitemizden indirmiş olduğunuz İdm 6.28 Türkçe Full sürümünü Winrar programı yardımıyla çıkartıyorsunuz. Eğer winrar programı yüklü değilse Winrar Full İndir linkine tıklayarak son ve güncel sürümü indirebilirsiniz. Sıkıştırılmış dosyayı çıkarttıktan sonra exe uygulamasına çift tıklayarak kurulumu başlatıyorsunuz kurulum otomatiktir herhangi bir komu gerekmez. Sitemizden indirdiğiniz sürümler full olarak kurulmaktadır.

Kurulum bitimi İnternet tarayıcınızın sağ üst köşesine İdman logosunu gördüğünüz taktirde program full olarak kurulmuş demektir.

Önemli Bilgilendirme

Arkadaşlar biliyorsunuz ki sık sık artık güncelleme yapılmaktadır. Sitemizden indirmiş olduğunuz yeni sürümleri kurmadan mutlaka eski versiyonu bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir. Bilgisayarınızdan komple kaldırdıktan sonra Ccleaner programı yardımıyla bilgisayarınızı temizlemeyi unutmayın. Ccleaner programı yüklü değilse Ccleaner Full indir linkine tıklayarak güncel sürümü indirebilirsiniz.

Eski sürümü silmeden kurulum yaparsanız ( Fake Serial Hatası – Sahte serial, Video indirme Hatası gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sahte seria key hatasından kurtulmak için buraya tıklayın.

Arkadaşlar İnternet Download Manager 6.28 Türkçe Full diğer adıyla idm 6.28 Türkçe full programı tarafımızca test edilmiş olup herhangi bir crack yada serial key hatası vermemektedir olası tüm soru ve sorunlarınız için bu konu üzerinden yorum bırakarak kısa sürede destek alabilirsiniz.

Bilgilendirme: Yeni güncel tüm sürümler artık bu konu altında yayınlanacaktır. İlerleyen zamanlarda idm katılımsız yani internet download manager katılımsız (portable) indirme linkleri verilecektir şuan normal olarak kurabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 10 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

İnternet Download Manager 6.28 Türkçe Full İndir

Gelen Aramalar:
  • idm 6 25 crackli indir
  • idm son sürüm full indir
  • internet download manager 6 27 3
  • idm son sürüm full indir crackli
  • download manager indir
  • idm indir full sürüm crackli gezginler
  • idm son sürüm full indir 2017 mart
  • internet download manager 2017 6 27 Build 3 full indir
  • İnternet Download Manager 6 27 3 seri no
  • İnternet Download Manager 6 27 Build 2 indir

Yorum

Yorum yapın