Ana sayfa » Bunları Biliyor muydunuz? » Turbobit Sitesinden Dosya İndirme (Resimli Anlatım)

Turbobit Sitesinden Dosya İndirme (Resimli Anlatım)

Turbobit Sitesinden Dosya İndirme (Resimli Anlatım)Turbobit Sitesinden Dosya İndirme (Resimli Anlatım) (Hızlı İndir)

Turbobit Sitesinden Dosya İndirme (Resimli Anlatım)

Arkadaşlar merhabalar bir çok arkadaşımız Turbobit sitesinden nasıl dosya indireceğini bilmiyor. Yorumlarda sürekli bu sorun için çeşitli şikayetler gelmektedir. Buna çözüm bulmak için sizlere Turbotbit Sitesinden Dosya indirme işlemini resimli olarak anlatacağım.

İlk olarak dosya indirmek için Turbobit sitesine bağlandıktan sonra aşağıdaki resimde göstermiş olduğum gibi sayfayla karşılaşacaksınız.

Turbobit Sitesinden Dosya İndirme 1. Adım

Resimde gördüğünüz gibi açılan sayfada “Normal İndirme” Butonuna tıklıyoruz.

Turbobit Sitesinden Dosya İndirme 2. Adım

Arkadaşlar yukarıdaki resim can alma noktasıdır diyebilirim (: genelde dosya indirmek istediğinizde Normal indirme butonuna tıkladıktan sonra tam ekran olarak yukarıdaki vermiş olduğum resim geliyor ve bunu gören kişi ücretli diyerek hemen kapatıyor. Burada resimde kırmızı OK işaretiyle gösterdiğim gibi “X” butonuna tıklayarak diğer sayfaya geçiyorsunuz.

Turbobit Sitesinden Dosya İndirme 3. Adım

Evet arkadaşlar yukarıdaki resimde bulanık olan kısımda 60 saniye uyarısı çıkacaktır. 60 saniye sonra “Dosyayı indir” linkine tıklayarak turbobit sitesinden dosya indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Anlatım bu kadardır. İlerleyen zamanlarda “Turbobit Dosya İndirme Videolu Anlatım” Şeklinde videolu anlatımını yapacağım. Herhangi bir sorunda bu konu altında yorum bırakarak destek alabilirsiniz.

Gelen Aramalar:
  • turbobit indirme programı
  • turbobit indir gezginler
  • proğram indir turbobit
  • turbobit program
  • turbobit dosya indirme
  • turbobit indirme programı gezginler

Yorum

Yorum yapın